Seminarium Odnowy Życia w Duchu Świętym

Serdecznie zapraszamy na seminarium odnowy życia w Duchu Świętym

Miejsce: Centrum Dialogu im. Jana Pawła II, Pl. bł. Stefana W. Frelichowskiego 1

Początek: poniedziałek, 21 listopada, godz. 19.30

MAPA

Rekolekcje z ks. Arturem Szymczykiem

W dniach 12-14 maja 2017 r. Katolickie Stowarzyszenie Ewangelizacyjne „Posłanie” zaprasza na rekolekcje charyzmatyczne „Oblubienica Ducha Świętego – pójść drogą duchową Maryi”. Prowadzący: ks. Artur Szymczyk.

Czytaj więcej

Zapraszamy na rekolekcje z ojcem Józefem Witko OFM

W dniach 12-14 lutego 2016 r. zapraszamy na kolejne rekolekcje z o. Józefem Witko OFM. Tym razem tematem będzie przebaczenie. Więcej informacji na stronie rekolekcji:

http://rekolekcje.poslanie.pl/

UWAGA: wszystkie wpłaty przyjmujemy tylko do 9 lutego! Osobom, które będą chciały dołączyć po tym terminie, nie zapewniamy posiłków (prawdopodobnie będzie je można dokupić na miejscu w cateringu).

Zapraszamy na sylwestra

Wraz z biurem ŚDM w Toruniu zapraszamy na niezwykłe czuwanie sylwestrowe. Będziemy posługiwać podczas modlitwy uwielbienia oraz Eucharystii, a zabawę taneczną dla młodych poprowadzi nasz niezawodny wodzirej. A więc - zapraszamy!

Zapraszamy na Seminarium Odnowy w Duchu Świętym

Zapraszamy na kolejne Seminarium Odnowy Życia w Duchu Świętym, które rozpocznie się 26 października br.,

Zapraszamy wszystkich, którzy pragną pogłębić swoją wiarę, otworzyć się na łaskę uzdrowienia i działanie Ducha Świętego, który tak jak 2000 lat temu zstąpił na Apostołów, tak dzisiaj przychodzi, aby ożywić i umocnić swój Kościół.

Czytaj więcej